Blog
Ludzie myślcie, to nie boli
eska
eska zapluty karzeł reakcji
270 obserwujących 1607 notek 3610602 odsłony
eska, 4 lipca 2017 r.

Biegunka medialna

667 25 0 A A A

Trudno inaczej nazwać to, co się dzieje we wszelkiego typu mediach lewacko-liberalnych, ale nie tylko tam. Mówiąc wprost (excuse-moi) nasi milusińscy jewropejczycy dostali sraczki z powodu wizyty Trumpa i nie tylko, bowiem wszystko się wali,  a świat stanął na głowie!

Szwaby idą już na całość bez obsłonek, co się dziwić - kolejną Rzeszę szlag trafia na naszych oczach. USA wybrały sobie Chiny na poważnego przeciwnika, a Putin przestał się liczyć - sieroty po KGB i GRU w rozpaczy. Jednym słowem cały plan nowego podziału świata z lat 80/90-tych poszedł w ..... (tu brzydkie słowo). I chociaż czas jest niełatwy, to jednak najgorsze chyba za nami.

Cóż, tak to jest z tymi bandyckimi planami zawładnięcia światem, prędzej czy później się rozsypują. Jakby durnie znali swoją własną tradycję, to by może rozumieli, że walka dobra ze złem trwać będzie do końca świata i aczkolwiek dobro zazwyczaj ma pod górę, to jednak zło całkiem wygrać nie może.
No, ale nie znają, to wszak wychowankowie nauk Stalina, Mao, Pol Pota i innych „wielkich twórców” nowych porządków. Jedyna różnica w tym, że tym razem wojna nie wybuchła w Europie – a dlaczego? Bo ta zidiociała Europa nie ma już mężczyzn nadających się do wojska. Może to jest powód, dla którego Angela w swym obłędzie wezwała młodych facetów z Azji i Afryki, kto wie? Jednak zanim zamieni ich w karnych żołnierzy NWO/Rzeszy, to oni chyba najpierw zrobią jej kęsim.

Niemniej trzeba przyznać, że histeria miejscowych obrońców jewropejskich wartości jest przezabawna w swej bezsilności. Fajnie tak patrzeć, jak ich krew zalewa :)))

A teraz piosenka dla zagubionego leminga, po raz kolejny >


Opublikowano: 04.07.2017 16:29.
Autor: eska
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image web tracker

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Przecież właśnie otoczenie zewnętrzne czepi się natychmiast wszelkich błędów i niedoróbek.
  • Myślałam, że podpisze obie i jednocześnie obie wyśle do TK - ale dziś widzę, że to byłby...
  • Przy okazji - pisałam już i powtórzę, mnie lajki nie interesują, więc proszę się...

Tagi

Tematy w dziale Kultura